Pondělí 18.02.2019

ELO XC

Základní popis
Správné informace ve správný čas na správném místě. Modul ELO XC spojuje automatickou a zabezpečenou archivaci e-mailů do archivu ELO s celkovým managementem elektronické pošty.
Architektura orientovaná na služby (SOA), kterou ELO používá, umožňuje propojení informací obsažených v e-mailech (včetně příloh) se stávajícími firemními procesy. Společně s modulem pro digitální podpis a časové razítko navíc zajišťuje vysokou bezpečnost a průkaznost archivovaných e-mailů.
V popředí vývoje modulu stála touha zajistit optimální propojení stávajících dostupných informací s firemními procesy. Modul ELO XC nabízí díky serverové komponentě rozsáhlé možnosti konfigurace a volně definovatelné systémy pravidel. Tímto způsobem lze cíleně propojovat informace z doručených a odeslaných e-mailů.
Technické parametry
Soubory ke stažení
Souvisejíci produkty
Diskuse
Diskusní fórum Nový příspěvek
K této stránce neexistuje žádná otázka / připomínka.
Zobrazení je pouze ilustrativní, změna cen a technických parametrů vyhrazena. Cena výrobku je uvedena bez poplatku PHE (poplatek za historický elektroodpad), výše tohoto poplatku je uvedena v podrobných technických parametrech k výrobku.
 
Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, s.r.o. so službou optimalizácia pre vyhľadávače.