Pondělí 18.02.2019

ELO Replikace

Základní popis
Modul ELO Replikace umožňuje po definování replikačních okruhů automatizovanou synchronizaci dokumentů a dat mezi několika archivačními servery. Přitom se předávají pouze změny a není zapotřebí přenášet nezměněné dokumenty.
Má-li firma několik poboček, musí být zajištěno, aby všechny pracovaly se stejnými aktuálními daty. Je-li například v pobočce A založen nový zákazník, musí mít také pobočka B tohoto zákazníka uloženého na svém archivačním serveru. Je-li provedena změna v datech, musí být možno tuto změnu na vyžádání replikovat v rámci celé firmy. Modul ELO Replikace umí tyto požadavky realizovat automaticky a bezpečně.
eplikační okruhy a časování synchronizační služby jsou plně nastavitelné administrátorem. Výměna dat pomocí replikací je nezávislá na síťové technologii a pro přenos dat může být využito FTP, přímé síťové propojení, nebo přenos pomocí e-mailu.
Technické parametry
Soubory ke stažení
Souvisejíci produkty
Diskuse
Diskusní fórum Nový příspěvek
K této stránce neexistuje žádná otázka / připomínka.
Zobrazení je pouze ilustrativní, změna cen a technických parametrů vyhrazena. Cena výrobku je uvedena bez poplatku PHE (poplatek za historický elektroodpad), výše tohoto poplatku je uvedena v podrobných technických parametrech k výrobku.
 
Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, s.r.o. so službou optimalizácia pre vyhľadávače.