Pondělí 18.02.2019

ELO Mobil

Základní popis
Modul ELO Mobil byl vyvinut jako optimální řešení pro uživatele ELO, kteří jsou neustále na cestách se svým notebookem a musí udržovat obsah svého centrálního archivu s mobilním archivem synchronizovaný. Mobil obsahuje replikační mechanismy, které pomocí nadefinování replikačních parametrů tuto synchronizaci zajistí. Lokální databáze poskytuje výkonnou platformu pro hledání a správu dokumentů. Integrované replikační mechanismy poskytují bezpečnou výměnu dat a zabezpečují vždy aktuální data jak v centrálním archivu, tak v přenosném počítači.
Modul ELO Mobil je koncipován jako samostatné řešení, které se chová jako samostatný server a je tedy vybaven vlastní databází. Modul obsahuje klientské a serverové licence potřebné pro mobilní a stacionární provoz přenosného počítače, včetně replikací a licence na OCR a fulltext.
Technické parametry
Soubory ke stažení
Souvisejíci produkty
Diskuse
Diskusní fórum Nový příspěvek
K této stránce neexistuje žádná otázka / připomínka.
Zobrazení je pouze ilustrativní, změna cen a technických parametrů vyhrazena. Cena výrobku je uvedena bez poplatku PHE (poplatek za historický elektroodpad), výše tohoto poplatku je uvedena v podrobných technických parametrech k výrobku.
 
Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, s.r.o. so službou optimalizácia pre vyhľadávače.