Pondělí 18.02.2019

ELO DocXtractor

Základní popis
ELO DocXtractor je aplikací určenou ke zpracování velkého množství přijatých dokumentů a jejich následné inteligentní automatické klasifikaci. Systém se učí jak strukturu, tak i poznávací znaky na základě malého množství referenčních dokumentů jako učebního vzorku. Následně je schopen obsahově analyzovat, vyhodnotit a s vysokou přesností přiřadit příchozí dokument správné třídě.
Díky připraveným konfiguračním modelům lze modul ELO DocXtractor přizpůsobit specifickým firemním požadavkům. Jako příklad optimálního využití DocXtractoru je inteligentní zpracování faktur v prostředí SAPu. Zde modul automaticky přiřazuje třídu naskenovaným přijatým fakturám a přiřazuje je správnému dodavateli. Klíčové údaje faktury, jako je typ zboží nebo číslo faktury, jsou automaticky extrahovány systémem a na základě těchto údajů je připraven dokument SAPu pro další procesní krok. Tím odbouráte předchozí časově náročné třídění dat.
Modul ELO DocXtractor tak například u přijatého faxu rozpozná, jedná-li se o objednávku či fakturu a automaticky z něj extrahuje potřebné údaje jako je číslo faktury, částka, datum nebo jednotlivé položky faktury. Pak všechna data klasifikuje. Jedná-li se o fakturu, modul zkontroluje, zda jsou v ERP systému také příslušné objednávky či informace o dodacích listech, dodavatelích a odběratelích. Systém je dále schopen automaticky doplnit neúplná data a například přidat chybějící číslo zákazníka z databáze zákazníků. ELO DocXtractor také rozpozná a převezme ručně psané poznámky na strojově tištěných dokladech.


Obchodní dokumenty a jejich obsah lze téměř plně automaticky zapojit do následných procesů, jako je například spuštění workflow pro schválení přijaté faktury . Manuální zadávání fakturačních údajů do účetního systému patří minulosti. Možnou oblastí použití modulu ELO DocXtractor je například inteligentní zpracování přijatých faktur v ERP systémech jako SAP, Microsoft nebo Sage.
Technické parametry
Soubory ke stažení
Souvisejíci produkty
Diskuse
Diskusní fórum Nový příspěvek
K této stránce neexistuje žádná otázka / připomínka.
Zobrazení je pouze ilustrativní, změna cen a technických parametrů vyhrazena. Cena výrobku je uvedena bez poplatku PHE (poplatek za historický elektroodpad), výše tohoto poplatku je uvedena v podrobných technických parametrech k výrobku.
 
Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, s.r.o. so službou optimalizácia pre vyhľadávače.