Pondělí 18.02.2019

ELO Digitální podpis

Základní popis
Modul pro digitální podpis je integrován již ve standardu do všech tří produktových řad systémů ELO. Pomocí tohoto modulu lze jednoduchým způsobem opatřovat dokumenty elektronickým podpisem a uchovávat je v souladu se zákonnými předpisy.
Modul umožňuje podepisovat v archivu dokumenty pomocí kvalifikovaných certifikátů (I. CA, Česká pošta, atd.), importovat do archivu již podepsané dokumenty a dokumenty podepsané el. podpisem včetně podpisu exportovat z archivu ven. Dále je možné hromadně podepsat dávku více dokumentů např. po hromadném skenování.
Elektronický podpis tak nejen zajišťuje dokumenty proti manipulaci, ale i dokazuje, kdo je podepsal. V ELO lze navíc pohodlně dodatečně podepsat již prošlé elektronické podpisy a zařadit a hromadně podepsat PDF-A dokumenty.
Technické parametry
Soubory ke stažení
Souvisejíci produkty
Diskuse
Diskusní fórum Nový příspěvek
Epodpis
Autor: Mirďa
02.08.2011 04:49
[Odpovědět]

 Digitální podpisy na http://www.digitalni-podpis.cz !!!

Zobrazení je pouze ilustrativní, změna cen a technických parametrů vyhrazena. Cena výrobku je uvedena bez poplatku PHE (poplatek za historický elektroodpad), výše tohoto poplatku je uvedena v podrobných technických parametrech k výrobku.
 
Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, s.r.o. so službou optimalizácia pre vyhľadávače.