Pondělí 18.02.2019

ELO enterprise

Základní popis
ELOenterprise je díky svému výkonu, schopnosti fungovat v clusterových systémech a možnosti napojitelnosti na téměř všechny firemní systémy velmi silným řešením. Jeho vlastnosti jej předurčují pro nasazení ve velkých firmách a koncernech. Rozsah funkcí a široké možnosti konfigurace umožňují ELOenterprise zvládat správu velmi velkých objemů dat a velkého počtu uživatelů.
ELOenterprise je sada škálovatelných java serverů a klientských komponent pro prostředí Java nebo .Net. Serverovou část je možno provozovat na libovolné platformě, kde je možno pouštět java aplikace. Jednotlivé serverové služby ELOenterprise mezi sebou komunikují pouze na protokolu http a je možné je rozprostřít ve zcela heterogenním prostředí, kdy jedinou podmínkou je vzájemná viditelnost přes protokol http. Stejným způsobem komunikují se serverovými službami i klientské komponenty včetně pevného klienta (pevný klient je dostupný jen pro prostředí MS Windows).
Efektivní správa a ukládání dokumentů se stávají kritickými při velkém objemu zpracovávaných dat dosahujícím řádu terabytů. Aby byly náklady co nejnižší, má ELOenterprise vlastní mechanismy na efektivní zpracování dokumentů a informací. Vytvoření logických kopií vylučuje zbytečnou duplicitu fyzických dat, vysoká komprese souborů naskenovaných dokumentů a reorganizace existujících dat podle stáří a doby platnosti šetří místo a usnadňuje vyhledávání. Systém podporuje export existujících dat do offline systémů nebo lacinějších dlouhodobých úložišť.
Technické parametry
Určeno pro: Řešení pro střední a velké korporace a státní správu.
Platforma : Microsoft Windows, Linux, Unix (AIX, Solaris, ..)
Soubory ke stažení
Souvisejíci produkty
Diskuse
Diskusní fórum Nový příspěvek
K této stránce neexistuje žádná otázka / připomínka.
Zobrazení je pouze ilustrativní, změna cen a technických parametrů vyhrazena. Cena výrobku je uvedena bez poplatku PHE (poplatek za historický elektroodpad), výše tohoto poplatku je uvedena v podrobných technických parametrech k výrobku.
 
Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, s.r.o. so službou optimalizácia pre vyhľadávače.