Pondělí 18.02.2019

Interaktivita

Společnost APPI CZ a.s. se zaměřuje na komplexní službu pro své klienty. Proto před začátkem realizace konzultujeme se zákazníkem jeho požadavky. Správně navržený "systém" umožňuje uživateli příjemné a funkční prostředí pro kvalitní práci.

Interaktivní projektory

Interaktivní projektory Dell a EPSON s výjimečně krátkou projekční vzdáleností dokáží promítat obraz s úhlopříčkou až 2,5 metrů a od pouhých 0,4 metrů. Protože je mezi projektorem a obrazem jen minimální vzdálenost, stanou se stíny minulostí. Projekční polocha je možná na prakticky každém hladkém povrchu. Díky speciálnímu držáku můžete obraz promítat dokonce i na váš stůl. Vybrané modelové řady projektorů EPSON dokáží interaktivitu i bez PC a navíc jsou ovládané prstem (známa gesta z mobilních telefonů).

EPSON  DELL

Interaktivní tabule

Interaktivní tabule velká nebo malá, v běžném nebo širokoúhlém formátu, na pevno nebo s posuvem, klasická nebo multi-touch, vždy však se zárukou kvalitní výuky. Interaktivní tabule není jen obyčejnou psací či promítací plochou, na kterou je možno čas od času přetáhnout nějaký objekt, ale stává se studnicí činností, různorodého pohybu, simulací, her a dalších aktivit. Využití dvou elektronických per současně, popřípadě dotykem (u vybraných modelů) umožňuje zásadní změnu organizace hodiny.

EPSON 

Pro více informací a správnou volbu zařízení nás kontaktujte.

Veškeré dotazy a poptávky Vám rádi zpracujeme na našich pobočkách - Praha, Brno, Chomutov.

 
Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, s.r.o. so službou optimalizácia pre vyhľadávače.