Pondělí 18.02.2019

Historie APPI CZ a.s.

Původní společnost Schuss Praha byla založena v roce 1994 jako výhradní distributor kancelářské techniky Toshiba pro ČR a byla součástí skupiny Schuss Group, která zabezpečovala distribuci v Rakousku, České republice a na Slovensku. Od roku 1998 rozšířila produktovou nabídku o výhradní zastoupení divize prezentační techniky Toshiba a byla schopna komplexně vybavit konferenční místnosti a přednáškové sály řídícími systémy a dalšími doplňujícími komponenty pro nadstandardní profesionální úroveň klientské prezentace.

Firma se nezabývala pouze vlastním prodejem, ale díky dobrému technickému zázemí zajišťovala jak záruční, tak i pozáruční servis. Se zákazníkem se snažila spolupracovat dlouhodobě a nabízela působnost se stejným standardem po celém území ČR prostřednictvím autorizované dealerské sítě.

Dalším naším cílem bylo nabídnout komplexní řešení tiskových potřeb kanceláře včetně správy dokumentů. V roce 2002 společnost získala pro toto řešení ochranou známku e-Doc® , která je souborem kombinace dodavatele hardware a software pro systémy dokumentu nejenom v privátním sektoru, ale i ve státní správě.

Ke dni 30.6.2012 došlo k prodeji společnosti a na základě veřejného výběrového řízení se nabyvatelem stala společnost APPI CZ a.s. viz info zde

Bude pro nás potěšením se s Vámi setkat a blíže Vám představit jednotlivé produkty a naši nabídku.

tým APPI CZ a.s.

 
Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, s.r.o. so službou optimalizácia pre vyhľadávače.